Oferta

PROSTY I SZYBKI

WYNAJEM KONTENERÓW
NA ODPADY

Wynajem kontenerów, kontener na gruz - Pruszków, Nadarzyn, Babice

Wynajem kontenerów, kontener na gruz - Pruszków, Nadarzyn, Babice

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Oferujemy wynajem kontenerów na gruz i inne odpady budowlane.
Posiadamy kontenery o pojemności 4m³, 5m³, 7m³ oraz 15m³.
Maksymalny tonaż dla każdej pojemności to 5 ton, kontenery podstawiane są maksymalnie na 7 dni kalendarzowych, odbiór po uzgodnieniu z klientem.

0

LATA NA RYNKU

0 +

KONTENERÓW

0 +

WYKONANYCH ZLECEŃ

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

CENNIK

 • Mały kontener typ KP-4
  Mały kontener typ KP-4 600 zł
 • Standardowy kontener typ KP-5
  Standardowy kontener typ KP-5 700 zł
 • Duży kontener typ KP-7
  Duży kontener typ KP-7 800 zł
 • Duży kontener typ KP-7 z klapą
  Duży kontener typ KP-7 z klapą 800 zł
 • Mega kontener typ KP-15
  Mega kontener typ KP-15 1600 zł
 • Strefa 2 + 100 zł
 • Strefa 3 + 150 zł
 • Strefa 4 + 250 zł

Kontenery na gruz i inne odpady budowlane

REGA dba o wszystko. Kompleksowa usługa obejmująca dostawę kontenerów, nieprzerwany odbiór kontenerów oraz późniejszą gospodarkę odpadami.
Jako wypożyczalnia kontenerów na gruz posiadamy własną flotę wyspecjalizowanych samochodów ciężarowych do transportu wszelkiego rodzaju kontenerów na gruz i odpady po budowlane.  Pozwala nam to oferować praktycznie natychmiastową obsługę z możliwością realizacji dostaw w ciągu 24 godzin.

kontener na gruz - Pruszków, Nadarzyn, Babice

Pamiętaj, że:

Każda firma lub osoba, która nie postępuje odpowiedzialnie z odpadami budowlanymi zgodnie z przepisami, może zostać ukarana wysoką grzywną. Przestrzeganie przez mieszkańców przepisów dotyczących utylizacji odpadów budowlanych jest niezbędne do skutecznego gospodarowania odpadami budowlanymi w mieście i zapewnienia sanitacji środowiskowej miasta.

Dowiedz się więcej

Czym jest kontener na odpady?

Kontener na odpady jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu do każdego zadania znajdziesz odpowiedni rozmiar pojemnika.

Kontener na odpady - zalety

Kontenery na odpady mają wiele zalet. Są:

Wynajem kontenerów - Pruszków, Nadarzyn, Babice

Jak dobrać odpowiedni kontener na gruz do swoich potrzeb?

Teraz, gdy znasz rodzaje kontenerów na śmieci, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiedni do swoich potrzeb. Rozmiar kontenera jest oczywiście ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Ale są też inne rzeczy, o których warto pamiętać, jak np.

Wynajem kontenerów - Pruszków, Nadarzyn, Babice – kontenery

Jak wyrzucać odpady do kontenera na gruz?

Oto kilka porad:

kontener na gruz - Pruszków, Nadarzyn, Babice 1

Na czym polega wynajem kontenerów na odpady?

Wynajmij kontener na gruz, a my podstawimy go w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Czas wynajmu kontenera to do 7 dni kalendarzowych od jego umieszczenia (jeśli jesteś gotowy wcześniej, odbierzemy kontener po skontaktowaniu się z nami). Następnie odbierzemy od Ciebie kontener. Wypożyczenie kontenera na gruz i inne odpady budowlane pozwala zaoszczędzić wiele wycieczek na wysypisko śmieci w Twojej okolicy.

Wynajem kontenera na gruz jest odpowiedni dla osób i firm, które chcą wykonywać prace dorywcze, remontować lub utylizować odpady.
Wynajmując kontener na odpady nie musisz samodzielnie jechać na wysypisko, aby pozbyć się odpadów. Umieszczając kontener za pośrednictwem REGA, jest to dla Ciebie załatwione. Kontener na gruz ustawia się w żądanym czasie, po którym można od razu napełnić pojemnik swoimi odpadami. Po zakończeniu pracy lub zapełnieniu kontenera poproś o odbiór. Następnie odbierzemy kontener i poddamy recyklingowi odpady.

Aby upewnić się, że kontener na odpady budowlane został umieszczony przed rozpoczęciem pracy, zalecamy zamówienie kontenera z co najmniej 1-tygodniowym wyprzedzeniem. Możliwe, że kilka osób wynajmie kontener na ostatnią chwilę.


Przydatne jest również ustawienie pojemnika 1 dzień przed rozpoczęciem pracy, tak aby rano od razu przystąpić do umieszczania odpadów w pojemniku. Dzięki temu nie masz dwa razy odpadów w swoich rękach.

Tak, to jest możliwe. Jeśli wynajęty kontener na odpady jest już pełny, możesz zamówić (nowy) kontener na odpady. W przypadku zmiany naliczymy koszty za dodatkowy kontener.

W REGA możesz jako osoba prywatna wynająć kontener na odpady. Wynajmując tani kontener oszczędzasz wiele wyjazdów na wysypisko śmieci w Twojej gminie.


Kiedy osoby prywatne wynajmują kontener na odpady od REGA, są uwolnione od zmartwień. REGA stawia na najlepszą obsługę dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy wynajmujesz kontener dla biznesu, czy jako osoba prywatna.

Kontener na odpady budowlane nie służy jednak do wrzucania do niego wszystkiego, co naszym zdaniem stanowi odpad po remoncie czy budowie. Można wrzucić do takiego kontenera oczywiście gruz, betonowe elementy, jak również ceglane i ceramiczne. Kontener na odpady budowlane służy także do utylizacji styropianu, folii, tynku, płyt kartonowo gipsowych, drewna, papieru, metalu oraz framugi okien czy drzwi. Z powodzeniem do kontenera możemy wyrzucić też odpady pozostałe po tapetowaniu, tynkowaniu czy wymianie podłogi.

Zabrania się wrzucania do kontenera szeroko rozumianych elektro-śmieci, które stanowią szczególne zagrożenie dla środowiska. Równie niebezpieczne jak elektro-śmieci i zabronione do wrzucania do kontenera są azbest oraz eternit.


Skorzystanie z usług naszej firmy i zamówienie kontenera na gruz jest doskonałą opcją dla wszystkich przeprowadzających jakikolwiek remont. Korzystanie z kontenera narzucają nam przepisy prawa. Za wyrzucenie odpadów budowlanych do zwykłych pojemników bądź, co gorsza do lasu można otrzymać mandat w wysokości od 20 do 5000 zł. Natomiast wszystkich właścicielom domów, którzy przechowują odpad budowlany na swojej posesji bez wykorzystania kontenera grożą mandaty za nieutrzymywanie porządku w wysokości do 1500 zł. Dlatego też kontakt z naszą firmą i wynajem kontenera na opady budowlane jest jedyną rozsądną metodą, dzięki której pozbędziecie się odpadów po remoncie.

Godni zaufania i zawsze gotowi do działania

Napisz do nas